جزیره قشم از شمال به بندرعباس دسترسی دارد و رفت و آمد دریایی این جزیره به بندرعباس هر روزه انجام می‌شود. مردم جزیره قشم که در نواحی جنوبی کشور هستند مانند دیگر ساکنین جنوب کشور با زبان فارسی صحبت می کنند و لهجه بندری دارند. تور قشم یکی دیگر از جذاب ترین تورهای داخلی است که طرفداران خاص خود را دارد. جزیره زیبای قشم در در جنوب ایران و در خلیج فارس واقع شده است.

با توجه به مسافت بیش از 1300 کیلومتری قشم از تهران، امکان سفر به این جزیره با اتوبوس توریستی میسر نمیباشد و بهترین راه برای سفر به این منطقه ی زیبا تور هوایی قشم است. قشم بزرگترین جزیره غیر مستقل جهان و در موقعیت حساس و راهبردی دهانه تنگه هرمز واقع شده است. خرید تور هوایی قشم را در تمام فصول سال میتوانید انجام دهید. به طور حتم قیمت تور قشم نیز همانند سایر تورهای داخلی و تورهای خارجی در فصول و ایام مختلف سال متفاوت است. بنابراین با کمی جستجو در میان آژانس های مسافرتی میتوانید تور ارزان قشم را متناسب با بودجه و زمان بندی سفر خود بیابید و از زیبایی های طبیعی و بی نظیر این جزیره بهره مند شوید.

وسعت جزیره قشم 1491 کیلومتر مربع است و به دلیل وسعت این جزیره برگزاری تور قشم با تور کیش تفاوتهایی دارد. بنابراین در هنگام خرید تور قشم علاوه بر انتخاب تور ارزان قیمت قشم به برنامه هایی که آژانس برگزار کنننده تور قشم برای شما در نظر گرفته است توجه داشته باشید. به عنوان مثال در برخی از تورها امکان بازدید از برخی از سواحل از جمله ساحل شیب دراز قشم، ساحل سیمین قشم، ساحل زیتون قشم، ساحل سلخ، ساحل مسن و ... وجود دارد اما در برخی دیگر نه.

یکی دیگر از نکاتی که در انتخاب تور قشم باید به آن دقت داشته باشید آب و هوای این منطقه است. این جزیره دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است که در فصل های مختلف سال دارای آب و هوایی متغیر است. هوای این جزیره از ماه خرداد شروع به گرم شدن میکند و در 3 ماه فصل تابستان به اوج خود میرسد. بنابراین بهترین زمان برای سفر به قشم و خرید تور لحظه آخری قشم اواخر زمستان و فصل بهار است.

 

بازدید از عجایب هفتگانه در تور قشم

  • ژئو پارک قشم: به مجموعه فضای جزیره قشم گفته می شود که انواع پرندگان، جانوران و خزندگان در این ژئو پارک زندگی می‌کنند.
  • موزه ژئوپارک قشم
  • غار نمکی که در جنوب قشم و در کوه نمکدان قرار گرفته است.
  • تنگه چاهکوه که به دلیل فرسایش، زیبایی‌های زیادی از جمله حفره‌های خیره‌کننده طبیعی در آن به وجود آمده است.
  • بام قشم: که بلندترین قسمت جزیره است و چشم‌انداز زیبایی از جزیره را دارد.
  • دره ستاره ها
  • زیستگاه لاک پشت های پوزه عقابی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در "سپندار گشت" در تماس باشید.

تلفن های تماس: 44259127 - 44259216 021